czwartek, 21 lutego 2013

Praca wre!

Żeby nie było, że jak tu cisza, to się obijam (co to, to nie!), zamieszczam zajawki moich trzech aktualnych projektów (trzech różnych). Tym samym, czując się usprawiedliwiona, wracam do pracy! :)

3 komentarze:

 1. czekam na efekt końcowy:))pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsze wygląda jak kostka:)
  już tyle czasu zabieram się za uszycie kostek z materiału że aż wstyd się przyznać że tego jeszcze nie zrobiłam:) fajna ozdoba z nich może być:)
  pozdrawiam i do pracy:):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już moje kostki uszyłam - efekt końcowy w poście "witaj na świecie, Sławoszku" - troszkę koślawe, ale dla mnie wciąż urocze :). Projekt z trzeciego zdjęcia też już zakończony i obfotografowany (post "pudełko - kartka"), tylko ten ze środkowego zdjęcia leży (dosłownie) i kwiczy (mniej dosłownie) i tak pozostanie pewnie do przyszłego tygodnia, bo robota też nie byle jaka - przygotowanie mojego małego warsztaciku :D Mój Tomek ma rozłożyć na części i wywieźć obecne meble z najmniejszego pokoju (który sobie wywalczyłam dzielnie robiąc w salonie regularnie bajzel moimi robótkami),a wtedy wkroczę ja z wiertarką i będę składać meble, mocować półki do ściany i szyć zasłonki i w ogóle w ogóle! Ach, już się nie mogę doczekać tej apokalipsy <3

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią.